آکاآپ: در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دوازدهمین روز از بهمن ماه رسیدیم . امروز 12 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 12 بهمن متولد شده اند ادامه این مطلب با آکا همراه باشید.

امیرحسین رستمی

Image result for امیرحسین رستمی"

امیرحسین رستمی بازیگری را از سال 1377 با فیلم هزاران ستاره به کارگردانی رامبد جوان آغاز کرد و پس از آن در اسپاگتی در هشت دقیقه که آن هم ساخته رامبد جوان بود ایفای نقش کرد. سریال لیسانسه ها و دودکش از بازی های ماندگار او در تلویزیون است.

بهمن فرسی

بهمن فُرسی نویسنده ، نمایش نامه نویس و بازیگر ای متولد رانی 12 بهمن 1312 متولد شد.

بازیگرانی که امروز متولد شده اند

بهمن فرسی یک سال قبل از پیروزی انقلاب، در سال 1356 به لندن رفت به کارهای هنری مختلفی مانند، نمایشنامه نویسی و بازیگری تآتر، فیلم سازی، شعر و نقاشی و مجسمه سازی علاوه بر داستان نویسی پرداخت و از پیشگامان و نواندیشان نمایشنامه نویسی و ادبیات نوین ایران است.

مهدی رحمانی

مهدی رحمانی تهیه کننده، کارگردان و فیلم نامه نویس ایرانی 12 بهمن 1357 در اصفهان متولد شد.

این چهره ها امروز به دنیا آمده اند

سریال گشت ویژه ، فیلم برف (1392) ، پنهان (1389) و دیگری (1388) از آثار مهدی رحمانی در مقام کارگردان و نویسنده هستند.

سونیا پوریامین

سونیا پوریامین مجری کشورمان در 12 بهمن 1341 متولد شد.

چهره های معروف ایرانی در اینستاگرام

سونیا پوریامین زمانیکه 18 ساله بود به تلویزیون وارد شد و نام اولین برنامه ای که اجرا کرد همگام با جنگ بود. وی تاکنون سابقه اجرا در برنامه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی را در کارنامه خود دارد. از فعالیت های وی می توان به تهیه کنندگی برنامه خانه ما به مدت 10 سال، اجرای برنامه تهران 20 شبکه 5 ، اجرای برنامه خانه زیبای من در شبکه بازار و اجرا در شبکه جام جم اشاره کرد.

حبیب رضایی

حبیب رضایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 بهمن 1348 در تهران به دنیا آمد.

چهره های مشهور ایرانی در اینستاگرام

حبیب رضایی بازیگری در سینما را از سال 76 با آژانس شیشه ای آغاز کرد و با بازی در این فیلم حسابی دیده شد و در صحنه تئاتر ، سینما و تلویزیون حضور فعالی را تجربه کرد و بمب یک عاشقانه ، طبقه حساس ، آرایش غلیظ ، من مادر هستم ، بی پولی و ... از جمله فیلم های حبیب رضایی در سینما است.

حسین کسبیان

حسین کسبیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 بهمن 1312 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد بهمن

حسین کسبیان فعالیت هنری را از سال 1335 آغاز کرد و با بازی در سریال آرایشگاه زیبا به شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت . سمک عیار ، افسانه سلطان و شبان ، با من بمان ، همسران ، خانه ما و .. از جمله مهم ترین سریال های تلویزیونی حسین کسبیان است.

حمید محمدی

حمید محمدی گوینده خبر و مجری برنامه های ورزشی 12 بهمن 1362 در کرج متولد شد.

هنرمندان و چهره های معروف متولد 12 بهمن ماه

حمید محمدی از سال 84 فعالیت در حوزه خبر ورزشی را آغاز کرد و در برنامه نود و فوتبال 120 هم گویندگی آیتم هایی را برعهده داشته است.