آکاآپ: فیلم ناک اوت ساخته جدید فرناز امینی با داستانی کاملا زنانه و حضور بازیگران سرشناس سینما به زودی مقابل دوربین میرود.در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تصاویر و گریم جدید از نقش متفاوت زهره فکور صبور ، سامیه لک ، بهاره رهنما ، فریبا متخصص و فریناز نذیری در "ناک اوت" را مشاهده خواهید کرد و به معرفی عوامل سازنده این فیلم به همراه خلاصه داستان آن میپردازیم. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

 فیلم ناک اوت

فرناز امینی کارگردان جوان سینما جدیدترین ساخته سینمایی اش را به زودی مقابل دوربین میبرد. این کارگردان و بازیگر جوان که تجربه بازیگری و ساخت چند فیلم کوتاه و بلند را در کارنامه هنری اش دارد این بار با فیلمی زنانه به سینما خواهد آمد که با انتشار پست هایی متعدد خبرهای جدید مربوط به فیلمش را به اشتراک میگذارد.

بازیگران فیلم ناک اوت عبارتند از :

زهره فکور صبور ، سامیه لک ، بهاره رهنما ، فریبا متخصص و فریناز نذیری قهرمان ووشوی جهان در فیلم ناک اوت به ایفای نقش می پردازند.

گریم های جالب فیلم زنانه ناک اوت

فرناز امینی با انتشار عکسی از زهره فکور صبور خبر از بازی او در فیلم جدیدش داد و نوشت:

 

گریم زنان بازیگر فیلم زنانه ناک اوت

 عوامل ساخت فیلم ناک اوت عبارتند از:

 

کارگردان:فرناز امینی، تهیه کننده:شیما جبرائیلی پور، نویسنده:فاطیما اباحمزه براساس ایده ای از فرناز امینی، سرمایه گذار:لیلا عباسی، مجری طرح:یکان تصویر تهران، مدیر فیلمبرداری:عباس عسگری، مدیر تولید:رضا زنده جاه، طراح صحنه:حسین حاجی ابراهیمی، طراح گریم:رسول نعمتی، مدیر صدابرداری:علی جعفری، تدوین و صداگذاری:مهران گنبدلو، طراح لباس:نرگس کسراییان، منشی صحنه:لیدا صادقی، عکاس و مدیر رسانه:محسن بیده.

گریم هنرمندان فیلم زنانه ناک اوت

گریم متفاوت بهاره رهنما در فیلم زنانه ناک اوت

گریم بازیگران فیلم زنانه ناک اوت