آکاآپ: کار جدید رامبد جوان در کانادا ساخت یک انیمیشن است که تجربه ای جدید و متفاوت برای او محسوب میشود.رامبد پس از پایان فصل ششم خندوانه اعلام کرد که قصد دارد چند ماهی را به استراحت و رسیدگی به همسرش اختصاص بدهد. این مجری کشورمان که مدتی است برای تولد فرزندش راهی کانادا شده است در جدیدترین تجربه کاری اش شروع به ساخت یک انیمیشن کرد. خبر ساخت این انیمیشن توسط خود رامبد جوان در فضای مجازی پخش شده که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به پست منتشر شده و جزییات این خبر میپردازیم. با ما همراه باشید.

کار جدید رامبد جوان "انیمیشن نی نی و دادا"

رامبد جوان با انتشار بخشی از این انیمیشن در اینستاگرامش نوشت :

انیمیشن نی نی و دادا

 

کار جدید رامبد جوان در کانادا چیست

رامبد جوان چند وقتی است که برای تولد دخترش راهی کانادا شده است و به تازگی خبر صدور مجوز فیلمش با عنوان سال نو صادر شد و این روزها هم در تجربه ای متفاوت به سراغ ساخت انیمیشن جدیدش رفت.قانون مورفی جدیدترین تجربه سینمایی رامبد جوان بود که دی ماه سال 97 در سینماهای کشور اکران شد و مورد استقبال قرار گرفت .

نی نی و دادا

بعد از سفر رامبد جوان و حواشی پیرامون آن خبرهایی مبنی بر عدم ساخت سری جدید خندوانه و حضور رامبد جوان در تلویزیون به گوش میرسید که توسط تهیه کننده این برنامه تکذیب شد و باید منتظر ماند و دید آیا رامبد جوان بعد از ایام محرم و صفر باز هم با خندوانه مهمان تلویزیون میشود.