آکاآپ امروز 12 تیر ماه, مصادف با تاریخ تولد یا تاریخ درگذشت برخی از هنرمندان,بازیگران، بازکنان و خیلی از چهره های مشهور ایرانی می باشد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به چهره های مشهور ایرانی علاقه مندید و دوست دارید که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در تاریخ 12 تیر ماه بدنیا آمده یا در گذشته اند. در ادامه ی این مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ, با ما همراه باشید.

این چهره های مشهور ایرانی در تاریخ 12 تیرماه ماه متولد شده اند...

علیرضا نورمحمدی

علیرضا نورمحمدی زاده ۱۲ تیر ۱۳۶۰ در تهران بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی سابقه بازی در تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، راه‌آهن، پرسپولیس، سیاه‌جامگان، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت را در کارنامه دارد.

غلامرضا شهبازی

غلامرضا شهبازی (زاده ۱۲ تیر ۱۳۵۲، نهاوند) پژوهشگر، مترجم و بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

نتیجه تصویری برای غلامرضا شهبازی

غلامرضا شهبازی در سال ۱۳۵۲ در نهاوند زاده شد. او دانش‌آموخته کارشناسی ادبیات نمایشی و کارشناسی ارشد سینما از دانشکده سینما و تئاتردانشگاه هنر تهران و دکتری تاریخ هنر از همین دانشگاه است.غلامرضا شهبازی از سال ۱۳۹۰ در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد سینما و نیز کارشناسی و کارشناسی ارشد تئاتر در دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر و دانشکده هنر دانشگاه سوره تدریس کرده‌است.

محمدهادی دیباجی

سید محمدهادی دیباجی (زادهٔ ۱۲ تیر ۱۳۶۲) بازیگر ایرانی است. 

هنرمندان و چهره های معروف متولد 12.تیر ماه

او در رشتهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران تحصیل کرده‌است.او در رشتهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران تحصیل کرده‌است. وی قبل از ورود به عرصهٔ بازیگری، به عنوان چهره‌پرداز فعال بوده‌است. او در سال ۱۳۸۴ با ایفای نقش در فیلم سینمایی «جایی در دور دست»، بازی درسینما را تجربه کرد.پدر او «سید محمد دیباجی» از کشته‌شدگان جنگ ایران و عراق بوده‌است.