آکاآپ: پخش سومین فصل سریال ستایش از 22 شهریورماه آغاز شد و علاوه بر بازیگران دو فصل قبل بازیگران جدیدی هم به این سریال اضافه شدند و به ایفای نقش پرداختند.سینا شفیعی یکی از بازیگرانی است که در فصل سوم به سریال ستایش پیوست و ایفاگر نقش حمید در این سریال شد.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ، تصمیم داریم با سینا شفیعی بازیگر سریال ستایش بیشتر آشنا شویم. پس در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش کیست

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش است که تجربه همکاری با سعید سلطانی را پیش از ستایش در سریال در جستجوی آرامش دارد.

سینا شفیعی نتورکر بادران

این بازیگر جوان کشورمان بازیگری را با تئاتر از حدود 15 سال پیش آغاز کرد و اولین بار با نقش سیامک در سریال در جستجوی آرامش به کارگردانی سعید سلطانی آغاز کرد و بعد از آن در سریال راه و بیراه ساخته داوود بیدل به ایفای نقش پرداخت.

سینا شفیعی سورک

تجربه دیگری بازیگری او مربوط به بازی در نقش وکیل در سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان بود و همین آشنایی با سعید ملکان راه را برای انتخاب بعدی او در سینما باز کرد و بازیگر فیلم سینمایی روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان شد.

سینا شفیعی در سریال ستایش

حضور سینا شفیعی در تئاتر به نسبت سینما و تلویزیون پررنگ تر بود و این بازیگر کشورمان تابحال نمایشنامه های زیادی را به نگارش درآورد و کارگردانی آنها را برعهده داشت و در جشنواره های مختلف حضور داشت.

سینا شفیعی خواننده

فصل سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی هر شب ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

بیوگرافی سینا شفیعی

سینا شفیعی بازیگر ، نویسنده و کارگردان سینما ، تئاتر و تلویزیون در دهه ۶۰ و سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمده و در زمینه کارگردانی و نویسندگی سینما و تلویزیون و بازیگری فعالیت دارد.

همسر سینا شفیعی

وی در سال ۹۷ با خانم نوشین شکری ازدواج کرده و متاهل میباشد.

سینا شفیعی بازیگر

سال های فعالیت

بازیگری را با تئاتر شروع کرده و از هکرمندان عرصه تئاتر در زمینه کارگردانی و نویسندگی نمایش و بازیگری فعالیت دارد.
او نمایش اسماعیل در مقام کارگردان با محوریت مذهبی روی صحنه برد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سینا شفیعی نتورکر
شفیعی در مجموعه‌هایی مانند راه و بی راه، در جستجوی آرامش ایفای نقش کرده و اخیرا با حضور در سریال ستایش ۳ بیش از پیش بر سر زبان‌ها افتاده به گفته خودش نوشتن هر آنچه که به زندگی مرتبط باشد را بیشتر از کار‌های دیگر می‌پسندد.
ایشان علاوه بر بازی در فیلم و سریال و نمایش در زمینه کارگردانی و نویسندگی نیز کار میکند.

سینا شفیعی بیوگرافی

سریال راه و بیراه دیگر اثر هنرنمایی سینا در کسوت بازیگری می باشد که این درمورد کسانی است که در شرایط بحرانی و بد اقتصادی راهکاری پیدا می‌کنند و برای درآمدزایی اقدام به تولیدات بومی می‌کنند.

 

سینا شفیعی بادران

از دیگر آثار وی ایفای نقش در مجموعه در جستجوی آرامش است که این مجموعه به کارگردانی سعید سلطانی، از شبکه پنج پخش می‌شد و سینا در نقش سیامک، شوهر نگین در این فیلم حضور داشته است.

بازیگر نقش حمید در ستایش ۳

وی در فصل سوم سرسال ستایش در نقش حمید بازی کرده است

سینا شفیعی بازیگر نقش حمید

ارادت به امام رضا ع

آقای شفیعی ارادت خاصی به امام رضا ع دارد و میگوید: اینکه بگویم سرباز امام و نوکر او هستم و دلم به دلش بسته است ترجیح میدهم هیچ نگویم برای من این یک ارتباط شخصی است امیدوارم اینطور هم بماند و به من ارزش بدهد و نگذارد که خسته و درمانده شوم به خاطر همه کژی ها و چیزهایی که حس میکنم نمیخواهم فرار کنم میخواهم در مسیرم ادامه بدهم

سینا شفیعی در سریال ستایش

آثار بازیگری

سریال راه و بیراه(داود بیدل)
سریال ستایش (فصل سوم) در نقش حمید
مجموعه تلویزیونی در جستجوی آرامش