آکاآپامیرمهدی ژوله بازیگر و نویسنده کشورمان با گریمی باورنکردنی جلوی دوربین فیلم ملاقات با جادوگر رفت و بازیگر نقش بن لادن شد.برای مشاهده تصاویر بیشتر و مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

گریم بن لادن برای امیر مهدی ژوله در فیلم ملاقات با جادوگر

فیلم ملاقات با جادوگر به کارگردانی حمید بهرامیان و تهیه کنندگی حمید اعتباریان کلید خورد و امیرمهدی ژوله با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفت.امیرمهدی ژوله نویسنده کشورمان که چند سالی است در کنار نویسندگی بازیگری را هم آغاز کرده است بازیگر نقشی متفاوت در فیلم ملاقات با جادوگر شد.

روابط عمومی فیلم ملاقات با جادوگر تصویری از گریم متفاوت امیرمهدی ژوله در این فیلم سینمایی را به اشتراک گذاشت.

 امیر مهدی ژوله در نقش رهبر طالبان

حمید بهرامیان بازیگر سریال از یادها رفته در اولین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت فیلمی با مضمون کمدی به نویسندگی امیرمهدی ژوله رفت.

 امیر مهدی ژوله در نقش بن لادن

عوامل ساخت ملاقات با جادوگر عبارتند از: کارگردان:حمید بهرامیان، تهیه کننده:حمید اعتباریان، نویسنده:امیرمهدی ژوله، مجری طرح و مدیر تولید:حسن مصطفوی، مدیر فیلمبرداری محمدرضاسکوت، مدیر صدابرداری :نظام الدین کیایی، طراح صحنه و لباس:مجید لیلاجی، طراح چهره پردازی:علی بهرامی فر، برنامه ریز و سرپرست گروه کارگردانی :رضا سخایی، دستیار اول کارگردان:سعید آهنج، عکاس:احمدرضا شجاعی، منشی صحنه:آتوسا شاه سیاه، دستیار تولید :محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات:مجید لعل سنجیان، مشاور رسانه ای :منصوره بسمل، سرمایه گذاران:سید جواد حسینی و حمید اعتباریان.

گریم بن لادن برای  امیر مهدی ژوله

حمید بهرامیان برادر بهرام بهرامیان کارگردان سینما و تلویزیون است که در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش در سریال از یادها رفته و در نقش حشمت جلوی دوربین رفت.

گریم طالبان برای  امیر مهدی ژوله