آکاایران: فرمول یک برنامه ای برای شبکه یک سیما است که با هدف نشاط و آگاهی دادن به مردم با اجرای علی ضیاء پخش میشود. مجری این برنامه تلویزیون علی ضیا میباشد که اجرای برنامه هایی نظیر ویتامین ث ، گزینه جوان ، ماه عسل ، خوشا شیراز ، ویژه برنامه تحویل سال و یک یک را برعهده داشته است.روز گذشته برنامه علی ضیاء ساعت 5:40 دقیقه عصر روی آنتن شبکه یک سیما رفت که در این اجرای این برنامه علی ضیا میزبان کارگردان, بازیگر و دوبلور مطرح کشورمان مسعود فروتن بود. مسعود فروتن در این برنامه ناگفته های زیادی از زندگی شخصی و هنری خود بازگو کرد که در این گفتگو از بزرگترین حسرت زندگی خود گفت. در ادامه مطلب این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , به گفتگو و حرف های نگفته مسعود فروتن را بازگو کرده ایم. با ما همراه باشید.

 

حرف های شنیدنی مسعود فروتن در فرمول یک

 

مسعود فروتن بازیگر

او در ابتدای صحبت هایش از شور و شوق زندگی کردن و زنده بودنش در سن 73 سالگی صحبت کرد که با گفته هایش نشان داد که هنور امید برای زندگی طولانی تر در او زنده است وهمچنین گفت :سن یک عدد است و من همیشه دنبال بهانه ام تا حال زندگی ام خوب باشد و همیشه برای خودم احترام قائلم و همین باعث میشود که همیشه زندگی را زیبا ببینم.

علی ضیا درباره کارگردانی مسعود فروتن برای ماندگارترین تصویر انقلاب یعنی تصویر ورود امام صحبت کرد و آقای بازیگر درباره کارهای هنری اش گفت که توسط منصور ضابطیان برای قصه خوانی در رادیو هفت دعوت شد و همین باعث ماندگاری او در تلویزیون گردید.

Related image

در بخشی از صحبت های بین علی ضیا و مسعود فروتن ، مجری فرمول یک درباره بزرگ ترین حسرت زندگی مسعود فروتن پرسید که گفت :اگر بگویم گریه ات درمی آید ، زندگی حسرت هم داره، من سالها پیش متارکه کردم و همسرم از ایران رفت و دخترم را هم فرستادم و حسرت زندگی با همسری که دوستش داشتم و دخترم همیشه تا آخر عمر همراه من هست و همیشه کمبود آنها را دارم و الان این عشق را نثار بچه هایی میکنم که بچه های من نیستند چون دیگه دخترم نیست که عشقم را نثارش کنم و بچه هایی که اطراف من هستند را مثل بچه های خودم دوست دارم.

Related image