«شبی که ماه کامل شد» فیلمی عاشقانه است که در بخش مسابقه اصلی سی‌ و هفتمین جشنواره فجر حضور دارد و نمایش خود را از روزهای اول جشنواره در سینماهای مردمی و با حضور عوامل فیلم آغاز کرد.این فیلم چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی است.الناز شاکردوست و شبنم مقدمی با ظاهری متفاوت در فیلم جدید نرگس آبیار حضور دارند.که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران، میتوانید عکس مشترک این دو بازیگر و نظر آن ها را درمورد فیلم «شبی که ماه کامل شد» و نقش خود در این فیلم را مطالعه خواهید کرد. با ما همراه باشید.

 

الناز شاکردوست و شبنم مقدمی هر دو عکسی مشترک از فیلم شبی که ماه کامل شد را منتشر کردند که ظاهرشان قابل توجه است.

دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

شبنم مقدمی با انتشارعکس بالا نوشت:

شبی که ماه کامل شد بازیگران

 الناز شاکردوست پس از سپری کردن دو ماه مصدومیت و به دست آوردن سلامت نسبی خود، به عنوان دومین بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار که در موسسه تصویر گستر پاسارگاد تولید می‌شود، انتخاب شده است.او نقش اصلی زن شبی که ماه کامل شد را در کنار هومن سیدی ایفا می‌کند.

عوامل فیلم شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست در توصیف شبی که ماه کامل شد نوشت :

حاصل عجیب ترین بخش زندگی ام شبی که ماه کامل شد، نتوانستم این چند خط را در سپاس از انسانیت کارگردان فیلم مان ننویسم... آن شبی که بر تخت بیمارستان برای اولین بار فیلمنامه را خواندم ماه کامل بود و من ناقص! انگیزه بازی کردن در نقش فائزه مرا عاشق کرده بود اما حتی توان چند قدم نداشتم ...او درست در همان روزهای تاریک ،نور را در انتهای راه نشانم داد, به من باور ایستادگی داد و ایمانش شد باور من! دوست داشتم بدانید آنچه که خواهید دید حاصل جنگیدن شیر زنیست موْمن که نام او نرگس است بانو نرگس آبیار....

پوستر فیلم شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد ویکی پدیا
در خلاصه داستان شبی که ماه کامل شد آمده است : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.
 
عکس متفاوت الناز شاکردوست

عوامل «شبی که ماه کامل شد» عبارتند از

کارگردان: نرگس آبیار، تهیه کننده: محمدحسین قاسمی، نویسندگان: نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی، بازیگران: الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی، امین میری، بانیپال شومون و با حضور: شبنم مقدمی و فرید سجادی حسینی، با معرفی آرمین رحیمیان، طراح صحنه و لباس: محمد رضا شجاعی، مدیر فیلمبرداری: سامان لطفیان، تدوین: حمید نجفی راد، مدیر تولید: بهزاد هاشمی، جانشین تولید: مسعود زمانی، طراح گریم: ایمان امیدواری، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی: روزبه سجادی حسینی، دستیار اول کارگردان: امین خنکال، عکاس: امید صالحی، مدیر صدابرداری: مهدی صالح کرمانی، طراحی و ترکیب صدا: آرش قاسمی، آهنگساز: مسعود سخاوت دوست، طراح جلوه‌های بصری و سوپروایزر پست پروداکشن: فرید ناظرفصیحی، مدیرجلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ. مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق لواسانی، روابط عمومی: شراره داودی