آکاایران: هنرنمایی امیر جعفری در نقش های طنز و جدی نشانگر توانایی های او در دنیای بازیگری است.این بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در فیلم من می ترسم تجربه جدیدی در بازیگری کسب کرد و با انتشار پستی در اینستاگرام علاقه ویژه اش به این نقش را بیان کرده است که در ادامه در مورد نقش امیر جعفری و داستان و عوامل فیلم "من میترسم" بیشتر صحبت میکنیم.برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

فیلم سینمایی «من می‌ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی این روزها در آخرین مراحل فیلمبرداری است و به زودی در تهران به پایان می‌رسد.در خلاصه داستان من می ترسم آمده است: بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.بازیگران فیلم من می ترسم عبارتند از :الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیر جعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی و... در فیلم من می ترسم بازی می کنند.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: بهنام بهزادی
مدیر فیلمبرداری: امین جعفری
طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف
طراح گریم: مهرداد میرکیانی
صدابردار: مهدی صالح کرمانی
مدیر تولید: حسین بشگرد
دستیار کارگردان: چاوش هنرآموز
برنامه ریزان: مجید فاضلی/ فاطمه زیوری
منشی صحنه: مریم شقاقی
عکاس: آناهید داوری
تبلیغات: مهدی شهسوار
دستیار تهیه: احمدرضا بهزادی
جانشین تهیه کننده: شاهین سخایی
تهیه کننده: بهنام بهزادی

امیر جعفری دورهمی

امیر جعفری در صفحه اینستاگرامش با انتشار پستی درباره بازی در فیلم من می ترسم نوشت:

امیر جعفری خندوانه

"خوشحالم که فرصتی شد تا برای دومین بار پس از همکاری موفق قاعده تصادف جلوی دوربین بهنام بهزادی رفتم و امیدوارم تا همیشه این همکاری ادامه پیدا کند. کار کردن با این کارگردان دقیقا خود سینما است چرا که نگاه او و نظمی که در عین کار در تمام بخش های تولید دیده می شود، کاملا حرفه ای و فراتر از انتطار است. من می ترسم یکی از بهترین تجربه های من در سینما است و منتظرم خیلی زود نتیجه آن را ببینم."