آکاایران: دوستی لیلی رشیدی با لیلا حاتمی سابقه ای 40 ساله دارد. از آنجا که زنده یاد علی حاتمی ، پدر لیلا حاتما رابطه نزدیکی با خانواده زنده یاد داوود رشیدی داشت, فرزندان آنها رابطه دیرینه با هم دارند و تقریبا کودکی خود را با همدیگر گذرانده اند. لیلا حاتمی با انتشار دل نوشته ای در فضای مجازی به همراه عکس کودکی خود و خانم رشیدی , یاد روز های گذشته را زنده کرد و از کودکی یاد کرد. در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, تصویر کودکی خانم حاتمی و لیلی رشیدی را به همراه دل نوشته منتشر شده خانم حاتمی را مشاهده خواهید کرد. 

لیلا حاتمی با انتشار عکسی از دوران کودکی اش در کنار لیلی رشیدی دلنوشته ای برای گذشت سریع دوران کودکی اش نوشت.

لیلا حاتمی سرطان

لیلا حاتمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

لیلا حاتمی علی مصفا

شهره سلطانی بازیگر کشورمان هم چند وقت پیش با انتشار عکسی از لیلی رشیدی و لیلا حاتمی در کنار هم از قدمت دوستی این دو هنرمند کشورمان نوشت و از حس خوب این دوستی گفت.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در 9 مهر 1351 در تهران متولد شد و از کودکی در فیلمهای پدرش حضور داشت. او همسر علی مصفا بازیگر و کارگردان سینما است.

لیلا حاتمی فیلم

لیلی رشیدی مادر خانمی معروف قصه های تابه تا متولد سال 1352 بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران فرزند داوود رشیدی و احترام برومند است که بازیگری را از دوران کودکی آغاز کرد.

لیلا حاتمی رگ خواب

لیلی و لیلا هر دو از هنرمند خوب این روزهای سینما هستند که به واسطه پدرانشان که بزرگ مردانی در سینما بودند با یکدیگر رابطه خانوادگی داشتند و تمام دوران کودکی را در کنار هم گذراندند.

Related image

لیلی رشیدی و لیلا حاتمی از کودکی تا جشنواره برلین