آکاایران:چند شب پیش خبر ازدواج خانم پرستو صالحی همزمان با آغاز سال جدید میلادی با انتشار پست ایستاگرامی خانم صالحی قوت گرفت... عکس منتشر شده فقط دو تا دست رو نشون میده که این مسئله باعث کنجکاوی کاربران فضای مجازی شده و این سوال را به وجود آورده که شوهر خانم بازیگر چه کسی است !؟ بعد از انتشار بدون توضیح این خبر , خیلی ها دوست دارند بدونند که آیا همسر خانم صالحی هم از اهل سینما است یا نه .  بعد از این ماجرا , هنرمندان زیادی در صفحات مجازی به این هنرمند خوب کشورمان بابت ازدواجش تبریک گفتند که در ادامه این مطلب از آکاایران, بعضی از این پیام های تبریک را نشر داده ایم. با ما همراه باشید.

پیام تبریک رزیتا غفاری برای ازدواج پرستو صالحی

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم با انتشار پستی در اینستاگرام ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت.

تبریک بازیگران به پرستو صالحی

رزیتا غفاری با انتشار عکسی بالا در اینستاگرامش ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت و نوشت: 

پرستو جان

پیام تبریک علی صالحی 

علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که شوخی جنجالی اش با پرستو صالحی روی آنتن برنامه زنده با پرستو صالحی حسابی خبرساز شد. علی صالحی به شوخی در یک برنامه تلویزیونی از پرستو صالحی خواستگاری کرد و این موضوع با حواشی زیادی همراه شد که در نهایت با توضیح خانم بازیگر ختم به خیر شد.

تبریک هنرمندان به ازدواج پرستو صالحی

علی صالحی با انتشار پستی ازدواج پرستو صالحی را تبریک گفت و نوشت : 

خواهر جان ، رفیق عزیز ، همکار خوبم آغاز زندگی مشترکت را ، که مصادف شد با شروع سال میلادی جدید ، به خودت ، همسر گرامیت و هردو خانواده تبریک میگم ، آرزوی خوشبختی ، سعادت دارم براتون ، متاسفانه هنوز عده ای کم بیمار مجازی دست از توهین و بی احترامی نسبت به اتفاقی که در برنامه زنده دعوت افتاد بر نمیدارن ، اون برنامه یک شوخی بود بین دوتا رفیق و همکار برای شادی دل مردم و تمام شد رفت...

امیدوارم هر روز که بیدار میشیم خبرهای خوب و شادی بشنویم و ببینیم . یا علی مدد

پیام تبریک شاهین صمدپور به انتشار سوالی در مورد همسر پرستو صالحی

شاهین صمدپور مستندساز معروف کشورمان با انتشار پستی برای تبریک ازدواج پرستو صالحی سوالی را که درباره همسر خانم بازیگر مطرح بود را به اشتراک گذاشت.

تبریک ازدواج پرستو صالحی

شاهین صمدپور با انتشار عکس بالا از پرستو صالحی نوشت :

 رفاقتِ من و خانم صالحی عزیز بر می گرده به بیش از ده سال پیش ، زمانی که تو یک فیلم هم بازی بودیم و پارتنر هم بودیم .

در طی این سال ها صراحت بیان خانم صالحی باعث شد همیشه براشون احترام خاصی قائل باشم . دیشب خبر ازدواج شون رو توی صفحه شون خوندم و خیلی خوشحال شدم .

پ ن :بلافاصله بهشون پیغام دادم که پرستو جان داماد لطفن ؟ که ایشون در جواب گفتن از بچه های معروف سینما نیست و نمی شناسیدشون .

خواستم بگم پرستو جان می دونی که ما مردم ایران تو اینجور موارد کمی کنجکاو و جستجوگر هستیم ، فضول نیستیمااا ، کمی کنجکاو و جستجوگر تا دوستان خودشون زحمت نکشیدن نرفتن شماره شناسنامه ی داماد رو هم در بیارن لطفن خودت از ماه داماد رونمایی کن ، متشکرم....

سوای از شوخی این مرد خوش بخت هرکسی که هست اش یک عمر کنار هم شاد باشید و سلامت ....