آکاایران: امیر مقاره درسال ۱۳۹۵ به همراه رهام هادیان و با حمایت یاشار خسروی نوازنده ساکسیفون و آهنگساز، گروه ماکان بند را تشکیل دادند و شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی میکند.

امیر مقاره همراه رهام هادیان اولین قطعه ماکان بند با عنوان «هر بار این درو» را منتشر کردند که با استقبال خیره‌کننده‌اي مواجه شد.یکی از ویژگی های مورد توجه امیر مقاره مدل موهای زیبا و جالبش است که در هر بار اجرا قیافه و اسایل خاصی به امیر میدهد و هر چند وقت یکبار تغییری اساسی در ظاهرش ایجاد میشود. امیر مقاره در سالروز تولدش از مدل موی جدیدش رونمایی کرد که باعث قافلگیری تمامی نزدیکانش شد. در ادامه این مقاله تصاویر مدل موی جدید امیر را مشاهده میکنید..

امیر مقاره با انتشار این عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

هر بار این درو ماکان بند

 

عکسی از جشن تولد امیر مقاره 

هر بار این درو محکم نبند نرو تصویری

 

امیر مقاره متولد 3 دی ماه 1370 در تهران میباشد. او از دوران نوجوانی به سرودن شعر پرداخته و فعالیت هایش را از سال 1393 به صورت حرفه ای و مستقلا آغاز 3 شده است.

آغاز فعالیت از رادیو جوان

امیر مقاره کارهایش برای اولین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان و سبب ممنوع الکاری وی نشد. امیر علاوه به خوانندگی در حوزه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

ازدواج و همسر امیر مقاره!

امیر تاکنون ازدواج نکرده و میگوید من در زندگی فقط به دنبال یک دختر هستم آن هم دخترم است و فقط جلوی یک دختر زانو میزنم و باز هم آن دخترم میباشد و حتی امیر از الان برای دخترش هم اسم انتخاب کرده و میگوید در آینده اسم دخترم را عسل می گذارم

همسر امیر مقاره فعلا هیچ دختری نیست و او می گوید تا زمانی که نتوانم گروه را به موقعیت مالی عالی برسانم قصد ازدواج کردن ندارم. لازم به ذکر است که درآمد فعلی وی بسیار زیاد است ولی هنوز قصد زن گرفتن ندارد. او قصد دارد وقتی که زن گرفت و دخترش به دنیا آمد نام دخترش عسل بگذارد. امیر علاوه به خوانندگی در حوضه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

شهرت امیر مقاره ماکان بند

امیر مقاره از دوران نوجوانی به سرودن شعر علاقه زیادی داشته است و تاکنون اشعار بسیار زیبای را سروده است. همچنین از سال 93 به طور رسمی کار خود را در گروه ماکان بند آغاز کرد و در کنار بهترین دوست و همکارش رهام هادیان توانست به اوج شهرت برسد.

 

عکس هایی از مدل موهای امیر مقاره

 

هر بار این درو متن

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند

هر بار اين درو

عکسی از مدل موی امیر مقاره 

امیر مقاره اینستاگرام

مدل موی امیر مقاره خواننده ماکان بند

 

امیر مقاره

امیر مقاره با مدل مویی متفاوت

امیر مقاره و رهام هادیان

چهره جدید و مدل موی رنگ شده امیر مقاره