آکاایران: سیدمرتضی فاطمی مجری برنامه اختیاریه با مردم خداحافظی کرد و از قطع پخش این برنامه از رسانه ملی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمرنضی فاطمی مجری برنامه تلویزیونی اختیاریه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با مردم خداحافظی‌ کرد و از قطع پخش این برنامه از رسانه ملی خبر داد.

گفتی است؛ برنامه اختیاریه که از شبکه پنجم تلویزیون روی آنتن می‌رفت در ماه مبارک رمضان توانست به پرمخاطب‌ترین برنامه افطار تبدیل شود.

فاطمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

امروز یکی از همان روزهاست. نه اینکه خبر نداشتم، اتفاقا خبر داشتم، می‌دونستم ولی خودم رو به تغافل می‌زدم. تلاش می کردم باور نکنم.
بگذریم.

آنقدر این مدت کوتاه، شیرین و پرخاطره و خوشمزه بود که بنا ندارم با گفتن حتی یک کلمه خاطر خودم و کام کسی رو تلخ کنم.

هر چه بود و هر چه هست پرونده اختیاریه در حالی که به نیمه‌ راه هم نرسیده بود بسته شد. برای همیشه...

من همیشه به قوانین سازمانی و مدیریتی احترام می‌گذارم. امروز برایم مسجل شد اختیاریه در برنامه‌های سازمان صداوسیما و مدیریت نوین شبکه جایی ندارد. من به تصمیم بزرگواران احترام میگذارم. ان‌شاالله که تصمیم درستی گرفته باشند. تصمیمی که به نفع مردم و مخاطب رسانه باشد.

چند تشکر به چند نفر بدهکارم. اول از همه آقاجواد رمضان‌نژاد مدیر سابق شبکه پنج که برادرانه و جسورانه در همه فراز و نشیب‌ها کنار اختیاریه ایستاد. همیشه دعاگویش هستم.

تشکر بعدی از همه بچه‌های درجه یک، جوان، با معرفت و نازنینی که اختیاریه محصول زحماتشون بود.

و تشکر اصلی و پایانی از همه شما مخاطبان نازنین و همراه که دل به دل این کودک نوپا دادید.

صمیمانه درخواست میکنم قصور و کاستی‌ها رو هم بر من حقیر ببخشید. خدا کند در این آشفته بازار رسانه و رسانه‌زدگی توشه‌ای برای آخرتمون برداشته باشیم.

روزگارتون آباد، مهرتون روزافزون»انتهای پیام/

پرمخاطب‌ترین برنامه افطار تعطیل شد!

.

منبع : https:yjc.ir