آکاایران: مهتاب کرامتی بازیگر سینما ضمن انتشار تصاویری در صفحه شخصی اش، جزئیاتی درباره بازدید خود از مناطق سیل زده آق قلا با کاربران به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مهتاب کرامتی بازیگر معروف سینمای کشور و سفیر حسن نیت یونیسف در ایران چند روزی است که برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده استان گلستان و شهرستان آق‌قلا به این استان سفر کرده است. این خانم بازیگر ضمن انتشار تصاویری از سفر خود، توضیحاتی درباره اهدای کمک‌های سازمان جهانی یونیسف به سیل‌زدگان را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

مهتاب کرامتی در اینستاگرام نوشت:

این هفته در سفری به استان‌ زیبای گلستان و شهرستان آق قلا با یونیسف همراه شدم و در جریان توزیع جعبه‌ها و یخچال‌های زنجیره سرمای نگهداری واکسن اهدایی یونیسف برای واکسیناسیون کودکان قرار گرفتم. این اقلام پس از سیل امسال و تخریب بخشی از زنجیره سرمای مراکز بهداشت استانهای سیل زده به درخواست وزارت بهداشت توسط یونیسف خریداری شدند و وارد کشور شدند. این جعبه‌ها و یخچال‌های نگهدارنده واکسن برای مراکز بهداشت هر سه استان آسیب دیده از سیل یعنی لرستان، خوزستان و گلستان ارسال شدند. فرصتی فراهم شد که به‌ همراه مقامات وزارت بهداشت و یونیسف به چند مرکز بهداشت و خانه بهداشت در استان گلستان بروم و با مسئولان این مراکز در مورد جایگزینی یخچال‌های نوین واکسن و روند واکسیناسیون کودکان پس از سیل صحبت کنم. یونیسف کمک‌های دیگری نیز برای کودکان آسیب دیده از سیل ‌ارسال کرده است که سعی میکنم شما رو در جریان روند توزیع و استفاده آنها هم قرار بدم. همراه شدن با کودکان زیبای سرزمینم لذت بخش ترین بخش این سفرهاست.

انتهای پیام/

.

منبع : https:yjc.ir