آکاایران: این شب ها که سریال برادر جان به نقطه اوج هیجان خود رسیده و نفس تماشاگران را در سینه حبس کرده است، بازیگر نقش آراز حرف های متفاوتی به هنرپیشه ستار می زند.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سریال برادر جان هر شب با اتفاقات هیجان انگیز موجب حیرت تماشاگران این مجموعه تلویزیونی می‌شود. این شب‌ها سریال برادر جان که مخاطبان بسیاری را جذب کرده، به اوج هیجان خود رسیده است و جالب اینکه هنرپیشه نقش آراز (سجاد افشاریان) پس از درگیری‌های فیزکی و لفظی بسیار با بازیگر نقش ستار ( سعید چنگیزیان) در این مجموعه، صحبت‌های محبت‌آمیزی خطاب به پسر کریم بوستان در صفحه اینستاگرام خود مطرح کرد؛ صحبت‌هایی که برای کاربران هم جالب و غیرمنتظره بود.

افشاریان در اینستاگرام خود نوشت:

از اولین بارى که روى صحنه تئاتر رویاى نیمه شب تابستان با هم همبازى شدیم دوازده سال مى گذره سعید و من مثل همون سجـاد بیست و دوساله اون سال ها پُر ذوق و شعف و کِیف میشم از دیدنت از همبازى بودن با تو رفیقِ حسابى و قدیمى ، آدم حسابى و کاربلد ، بازیگر جذاب و دقیق سعید چنگیزیان / ستار برادر جـان / عزیزى به وسعت همین دریاى پشت سر که تو دل سنگ و سیمان تهرون هم که باشیم آرامش صداى موج هاش بادیدن لبخند هاى چشمهات به سراغ آدم مى آد / ارادت رفیق...

حرف های غیرمنتظره آراز در اوج سریال برادر جان به ستار!سریال برادر جان،سجاد افشاریان،سعید چنگیزیان

انتهای پیام/

.

منبع : https:yjc.ir