آکاایران: مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 اسفند 1397 18:23

آکاایران: پژمان بازغی قهر کرد؟/تهیه کننده «کودک شو»: اجازه نمی دهیم برود

تهیه کننده برنامه «کودک شو» بیان کرد: ما و شبکه از پژمان بازغی تقدیر می کنیم و اجازه نمی دهیم که او از برنامه خداحافظی کند. همچنین از او دلجویی و تقاضا کردیم که تجدید نظر کند.

 

به نظر می رسد این خداحافظی با هدف انتقاد از جشنواره جام جم اتفاق افتاده باشد.

 

شامگاه گذشته جشنواره تلویزیونی جام جم برگزیدگان خود را در بخش های مختلف معرفی کرد که در جریان آن نامی از مجری کودک شو برده نشد. هرچند این برنامه توانست عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی را از آن خود کند.

 

در پی این اتفاق ایسنا با رضا نصیری، تهیه کننده کودک شو گفت وگویی انجام داده که او تاکید کرده است اجازه نمی دهند بازغی برنامه را ترک کند.

 

نصیری یادآور شد: پژمان بازغی سه سال فعالیت مستمر در برنامه کودک شو داشته و فاقد حاشیه کار خود را انجام داده است؛ بنابراین انتظار داشت که از او در جشنواره جام جم تقدیر شود.

 

او در تأیید این انتظار از سوی پژمان بازغی، گفت: فضای حاکم بر جشنواره را دیدید؛ ایشان جزو کسانی بود که واقعاً استحقاق داشت جایزه بگیرد.

 

تهیه کننده «کودک شو» با بیان اینکه برنامه کودک شو سه تندیس گرفته اما این جوایز آنچنان که باید دیده نشده است، اظهار کرد: پژمان بازغی ناراحت بود که دیده نشده و ناراحتی او به حق است اما من به او گفتم جایزه خود را هر روز از مردم می گیری و این بالاترین جایزه است.

 

نصیری در پایان اعلام کرد: برنامه «کودک شو» در ایام نوروز به صورت ویژه روی آنتن شبکه نسیم می رود.

 

 

.

منبع :