مجله مراحم؛ محسن کیایی متولد ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر و نویسنده استاو تحصیلاتش را در رشته نمایش مقطه کارشناسی از دانشگاه آزاد تمام کرده است،کیایی بازی در سینما را با فیلم «بعد از ظهر سگی سگی» و در تلویزیون با سریال «راه در رو» آغاز کرد. وی همچنین در فیلم سینمایی «ضد گلوله»  و «مهمان ویژه» به ایفای نقش پرداخته و نویسنده سریال «مهمان ویژه» به کارگردانی جواد رضویان است.

 

محبوبیت و برادرش مصطفی

حضور او در سریال راه دور سعید آقاخانی موجب شناخته شدن او در بین مردم شد، او در چند کار سینمایی نیز حضور فعالی داشته است اما نقش او بعنوان روحانی در سریال پرده نشین موجب محبوبیت وی شد برادر او مصطفی از کارگردان صاحب نام است.

ازدواج

لو با سهیلا امیرحسینی عکاس  و گریمور ازدواج کرده استم ; محسن کیایی : همسرم مشوق خیلی خوب من در کارهای هنری است و در خلق فیلمنامه هایم هم سهم زیادی دارد، چون خودش هم دست به قلم است.

نحوی ازدواج محسن کیایی با سهیلا امیرحسینی

زندگینامه محسن کیایی

شهرت و تاثیر آن در زندگی

اولین باری که احساس کردم مردم نوع دیگری به من نگاه می کنند بعد از پخش مجموعه «راه دررو» بود دو روز اول نگاه محبت آمیز مردم، امضاء خواستن، عکس انداختن و… آن ها برایم خیلی جالب بود، اما زمانی که به اتفاق همسرم برای صرف غذا به رستورانی رفتیم، احساس کردم زیر یک ذره بین بزرگ قرار گرفته ایم و دیگر مثل سابق آزاد نیستیم و نمی توانیم حتی در خیابان پیاده روی کنیم.

یک بازیگر اجازه تکبر با مردمی که او را به شهرت رسانده اند، ندارد و باید همیشه در برابر مردم خاضع باشد.

علاقه به ورزش و تفریح

من به فوتبال خیلی علاقه دارم، عاشق تیم پرسپولیس هستم.

اوقات فراغت خودم را بیشتر صرف فوتبال می کنم و گاهی نیز همراه همسرم به سینما می روم.

بیوگرافی محسن کیایی

فیلم های سینمایی

نقطه کور (۱۳۹۴)
● بارکد (مصطفی کیایی۱۳۹۴)
● عصر یخبندان (مصطفی کیایی۱۳۹۳)
● خط ویژه (مصطفی کیایی۱۳۹۲)
● ضد گلوله (مصطفی کیایی۱۳۹۰)
● بعد از ظهر سگی (مصطفی کیایی ۱۳۸۸)

سریال های تلویزیونی

● راه در رو
● پرده نشین
● مهمان ویژه
● سر به راه
● کشیک قلب

منبع :