آکاایران: سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال پرطرفدار روزگار جوانی این روزها یکی از چهره های فعال در دنیای سینما است که علاوه بر بازیگری در زمینه تهیه کنندگی نیز فعال است و فیلم سینمایی فصل نرگس جدیدترین کار سینمایی بود که تهیه کنندگی آن را برعهده داشت. در ادامه این مطلب از آکاایران سری به پست اینستاگرام سحر صباغ می زنیم.

سحر صباغ سرشت با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

حلقه ازدواج کارگردان

غمگین نبودم، نیستم و نخواهم بود... چرا که خوشبختی گاهی از درون تلخ ترین روزهای زندگی ام، زاده شد و باور کنید آذر تقدیر هر انسانی معجزه ای از طرف خدا تعیین شده که قطعا در زمان مناسب نمایان خواهد شد... یک شخص خاص... یک اتفاق خاص... یا یک موهبت خاص... همیشه منتظر اعجاز خدا در زندگی ام بودم بدون ذره ای تردید چرا که معتقدم خوشبختی از آن کسی است، که در فضای "شکرگزاری" زندگی کند... چه دنیا به کامم بود و چه نبود...چه آن زمان که می دویدم و نمیرسدم.

و چه آن زمان که گامی برنداشته.... خود را در مقصد می دیدم... برای من خوشبختی چیزی جز آرامش نیست.

من امروز در کنار بهترین دوستم، شریک زندگیم و بسیار آرامم پس خوشبختم یکشنبه چهارم آذر ماه سالی که بسیار دوستش دارم (1397 هجری شمسی)، ساعت 12 ظهر، باران عشق امن و معجزه زندگیم، همسر عزیزم مسعود جانم را چونان شاعرانه و پس زیبا تا خانه امید و آرزو بدرقه کرد تا آغازگر فصل جدید زندگیمان باشیم.

خدایا شکرت، خدایا سپاسگزارم.....

Image result for ‫سحر صباغ سرشت در کنار پدر و مادر‬‎

سحر صباغ در کنار خواهرش

Related image

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده

سحر صباغ سرشت به عنوان تهیه کننده در فیلم سنیمایی فصل نرگس حضور داشت و در کنار نگار آذربایجانی تجربه جدیدی در دنیای هنر کسب کرد.

Image result for ‫سحر صباغ سرشت در کنار پدر و مادر‬‎

Image result for ‫سحر صباغ سرشت در کنار پدر و مادر‬‎

سحر صباغ سرشت بازیگر سریال روزگار جوانی به عنوان برنامه ریز ، دستیار کارگردان ، بازیگر و تهیه کننده در سینما و تلویزیون فعال است.

سحر صباغ سرشت در کنار الهام پاوه نژاد

کارگردان ازدواج صورتی

سحر صباغ سرشت بعد از بازی در سریال روزگار جوانی سالهای زیادی از دنیای بازیگری دور بود تا اینکه سال گذشته در فیلم سینمایی مشمشه به کارگردانی شاهد احمدلو جلوی دوربین رفت.

سحر صباغ سرشت در فیلم سینمایی مشمشه

کارگردان ازدواج به سبک ایرانی