به گزارش آکاایران به نقل از دیلی میل: حتما میدانید لاس وگاس امریکا تنها جایی است که در هر ساعت از شبانه روز میتوان در آنجا رسما ازدواج کردو دفاتر ازدواج در این شهر شبانه روزی فعالیت میکنند.

اکنون انگلستان و ولز هم شرایط ازدواج 24 ساعته را برای شهروندانشان مهیا کرده اند.
گفته میشود مدت 176 سال است که در بریتانیا ساعات رسمی ازدواج از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر است و حالا بعد از این مدت زمان طولانی این قانون منع ازدواج 24 ساعته به زودی لغو خواهد شد.
اگرچه قانون وقت گرفتن برای ازدواج 15 روز جلوتر از ازدواج همچنان پا برجاست اما مقامات محلی و کلیساها موظفند در هر ساعتی از شبانه روز مراسم عقد رسمی را انجام دهند . قانون محدودیت زمانی در ساعت ازدواج از سال 1836 در انگلستان رسمیت پیدا کرد و علت آن جلوگیری از ازدواجهای مخفیانه و عجولانه اعلام شد که آن زمان به معضلی برای جامعه تبدیل شده بود.
اکنون سالهاست لاس وگاس محلی برای انجام ازدواجهای شبانه است و محل مورد علاقه برای کسانی که برای ازدواج عجله دارند و اصولا خیلی زود هم پشیمان میشوند برای نمونه میتوان به بریتنی اسپیرز خواننده معروف اشاره کرد که ساعت 5 صبح در لاس وگاس با دوست دوران کودکیش  جیسون آلن ازدواج کرد و 55 ساعت بعد این ازدواج لغو شد.

تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

منبع : pardad.ir