آکاایران: کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی زندگینامه کریم انصاری فرد یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ایران و همسرش الکساندرا صوفیا کالولی Alexandra Sofia Kalouli به همراه عکس های کریم انصاری فرد و همسرش .

کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی

کریم انصاری فرد یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی در نوک حمله ایران می باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه کارلوس کی روش سرمربی ایران قرار گرفته است .

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی را در مجله تفریحی و سرگرمی اولی ها مشاهده میفرمایید .

زندگینامه کریم انصاری فرد که از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران و تیم آلکمار هلند می باشد را در زیر بخوانید .

تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد:

در 14 فروردین سال 1369 در اردبیل به دنیاآمد.

پدر: –
مادر:-
برادر: –
خواهر:-
همسر: الکساندرا سوفیا کالولی 
فرزندان:-
مشخصات فردی:

قد: ۱٫۸۶ سانتیمتر
وزن:77کیلوگرم

دوران زندگی کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد (زاده ۱۴ فروردین ۱۳۶۹ در اردبیل) بازیکن فوتبال اهل ایران است. او هم اکنون عضو باشگاه المپیاکوس و بازیکن پیشین تراکتورسازی تبریز، سایپای البرز و پرسپولیس تهران است.

علی دایی معرف وی به سطح نخست فوتبال ایران نیز هست. کریم انصاری فرد از معدود بازیکنانی است که تمام رده های تیم ملی را تجربه کرده است. وی همچنین در نخستین بازی ملی خود در رده بزرگسالان در برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و نخستین گل ملی خود را ثبت نمود. کریم انصاری فرد تک گل بازی ایران – کره شمالی در مسابقات جام قهرمانی آسیا در قطر(۲۰۱۱) را به ثمر رساند.

الکساندرا سوفیا کالولی همسر کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در سال 2017 با حواشی در مورد ازدواج با یک دختر ثروتمند یونانی – آمریکایی به نام الکساندرا سوفیا کالولی رو به رو شد که با انتشار عکس های دو نفره آنها همراه بود .

عکس های عاشقانه کریم انصاری فرد و الکساندرا سوفیا کالولی که پس از آن منتشر شد خبر ازدواج این دو را محکم تر کرد .

الکساندرا صوفیا کالولی Alexandra Sofia Kalouli از خانواده های ثروتمند یونانی محسوب می شود و مدیریت شرکت IMEQ را برعهده دارد او یک عکاس حرفه ای است.

کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی هنوز تایید یا تکذیبی بر روی ازدواج خود نزده اند اما با توجه به عکس های منتشر شده این دو احتمال ازدواج بسیار بالاست .

باشگاه های کریم انصاری فرد

  • سایپا

در یکی از اردوهای تدارکاتی سایپا در اردبیل، زادگاه کریم، او توسط علی دایی، مربی ارشد، تحت آموزش قرار گرفت و در آکادمی جوانان باشگاه سایپا پذیرفته شد. بعد از مدتی او به تیم اصلی راه یافت و ۱۳۱ بازی رسمی در لیگ برتر خلیج فارس و ۵۵ گل حاصل کار او در سایپا بود. او در سایپا پیشنهادات خارجی خوبی داشت که به دلیل مشکلاتی انتقال او انجام نشد.

  • پرسپولیس

پس از درخشش در سایپا، در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۲ کریم انصاری فرد با قراردادی سه ساله رسماً به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست.[۴] او در پرسپولیس شماره ۹ را پوشید. همچنین نخستین گل خود را در یک بازی قبل از فصل با آلومینیوم به ثمر رساند. نخستین بازی رسمی او برای پرسپولیس در یک مسابقه برابر صنعت نفت بود و گل اول رسمی اش را نیز در برابر گهر زاگرس به ثمر رساند. او اولین هت تریک خود را به عنوان بازیکن پرسپولیس در برابر پیکان تهران انجام داد.

کریم انصاری فرد در رقابت های جام حذفی فوتبال ایران در برابر ملوان نیز هتریک دیگری کرد. او همچنین گل نخست پرسپولیس را در فینال جام حذفی به ثمر رساند. در ابتدای فصل، انصاری فرد ابتدا تصمیم گرفت تا در پرسپولیس با وجود پیشنهادهایی از سپاهان، تراکتور سازی و دو مشتری لیگ امارات متحده عربی بماند؛ اما در پایان از پرسپولیس به همراه سرمربی این تیم جدا شد.

  • تراکتورسازی

کریم انصاری فرد در ۲۳ تیر ۱۳۹۲ به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. پس از پیوستن وی به تراکتورسازی تبریز به دلیل ارسال نشدن به موقع مدارک به سازمان لیگ، وی از هم راهی این تیم در بازی نخست لیگ برتر ایران جا ماند. پس از آن، برخی خبرگزاری ها به دلیل فسخ نشدن به موقع قرارداد انصاری فرد با پرسپولیس خبر از محرومیت وی تا نیم فصل نخست دادند. به هر روی، وی توانست در دومین بازی تیم تراکتورسازی در لیگ برتر برابر گسترش فولاد، حضور داشته باشد.[۸] نخستین گل انصاری فرد برای تیم تراکتورسازی تبریز برابر تیم ذوب آهن به ثمر رسید.

  • اوساسونا

کریم انصاری فرد با قراردادی دوساله به باشگاه فوتبال اوساسونا پیوست؛ ارگان خبری باشگاه اوساسونا، عکسی از کریم انصاری فرد با پیراهن پرسپولیس منتشر کرد و در مورد این بازیکن، توضیحاتی داد و شماره او را ۱۲ اعلام کرد.

  • پانیونیوس

در تابستان سال ۲۰۱۵ او با باشگاه فوتبال پانیونیوس در سوپر لیگ یونان به توافق رسید. ۴۴ بازی رسمی و ۱۴ گل حاصل کار او در این تیم بود.

  • المپیاکوس

کریم انصاری فرد با قراردادی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو و به مدت ۳ فصل و نیم به تیم فوتبال المپیاکوس یونان پیوست. وی در فصل جاری با زدن 17 گل بهترین گلزن المپیاکوس در سوپر لیگ فوتبال یونان لقب گرفت.

حضور در تیم ملی

کریم انصاری فرد از معدود بازیکنانی است که تمام رده های تیم ملی را تجربه کرده است. وی همچنین در اولین بازی ملی خود در رده بزرگسالان در برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و اولین گل ملی خود را ثبت نمود.برخی کارشناسان بر این باورند شاید این مهاجم جانشین شایسته ای برای همشهری اش علی دایی در تیم ملی باشد.

افتخارات کریم انصاری فرد

  • باشگاهی

قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ۹۳–۹۲ به همراه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

قهرمانی سوپر لیگ فوتبال یونان ۱۷–۲۰۱۶ به همراه تیم فوتبال المپیاکوس

  • فردی

آقای گل لیگ برتر خلیج فارس: ۲

حضور در تیم سال لیگ برتر خلیج فارس: ۲

آقای گل فصل سوپر لیگ فوتبال یونان: ۲۰۱۵–۲۰۱۶

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکسبیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکس

کریم انصاری فرد

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکسبیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکس

کریم انصاری فرد و همسرش

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکسبیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکس

الکساندرا سوفیا کالولی همسر کریم انصاری فرد

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکسبیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکس

کریم انصاری فرد

بیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکسبیوگرافی کریم انصاری فرد و همسرش الکساندرا سوفیا کالولی + عکس

کریم انصاری فرد

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

.

منبع : https:avaliha.ir