آکاایران:  ستاره طباطبایی هنرمند ایرانی , متولد زعفرانیه تهران است.خانم ستاره طباطبایی دارای تحصیلات لیسانس مدیریت هتلداری است و از معدود هنرمندان و هنرپیشگان ایرانی است که به زبان های انگلیسی و فرانسوی مسلط می باشد و در عرصه مدلینگ و تیزر نیز فعالیت دارد.در ادامه با کارنامه هنری خانم طباطبایی بیشتر آشنا میشوید و عکس های بیشتری از خانم بازیگر را مشاهده خواهید کرد. با آکاایران همراه باشید.

 

سن ستاره طباطبایی

ستاره طباطبایی یکی از زیباترین و خوش اندام ترین هنرمندان بازیگر ایرانی با قد 166 سانتی متر و دارای چهره ای جذاب با رنگ چشم سبر با موهای طلایی بلند و رنگ پوست سفید است.ایشان تاکنون در فیلم های سینمایی و سریال های متعددی در کنار هنرمندان و هنرپیشگان مشهور و معروف به ایفای نقش پرداخته و با کارگردانان صاحب نام و سرشناسی همکاری داشته است و با موفقیت نتوانسته نظر مخاطبان را مجذوب هنر خود کند.

خانم طباطبایی در کنار فعالیت بازیگری , علاقه مند به فعالیت های ورزشی و انجام ورزش هایی نظیر اسکواش،تیراندازی،گلف،تنیس،پینگ پنگ و شنا می باشد.

ستاره طباطبایی در سال ١٣٩٧ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در فیلم های متعددی حضور داشته است. اثر مهم وی در این سال، فعالیت در سریال نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ستاره طباطبایی فعالیت در سریال خط تماس (نفوذ) بوده است. وی کار حرفه‌ای خود را از تئاتر آغاز کرده و در زمینه بازیگری تلویزیون توانست با مهارتش، خود را میان اهالی فضای تلویزیون و سینما مطرح کند. وی توانست با فعالیت در سریال خط تماس (نفوذ) به کارگردانی جواد شمقدری تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ توانست سطح کاری او را متحول کند.


کارنامه بازیگری ستاره طباطبایی در سینما ، تلویزیون و تئاتر

‎تله فیلم رؤیای تلخ به کارگردانی حمید زرگرنژاد

فیلم سینمایی پاستوریونی به کارگردانی سهیل موفق

سریال نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری

سریال بهترین سال های زندگی ما ( نقش ستاره ) به کارگردانی احمد کاوری

ورزش مورد علاقه ستاره طباطبایی :

اسگواش ، تنیس، تیراندازی، گلف و پینگ پنگ از ورزش های مورد علاقه ستاره طباطبایی هستند.

عکس های ستاره طباطبایی

 

کارنامه بازیگری ستاره طباطبایی

عکسی از ستاره طباطبایی در جشنواره فجر

بیوگرافی طباطبایی

عکس جدید ستاره طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون

زندگی کامل ستاره طباطبایی

ستاره طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون

ستاره طباطبایی در نقش

ستاره طباطبایی در کنار امیررضا دلاوری و فرهاد قائمیان

ستاره طباطبایی بازیگر سینما

ستاره طباطبایی در جشنواره جهانی فیلم فجر

بیوگرافی کامل ستاره طباطبایی

ستاره طباطبایی در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

زندگی نامه ستاره طباطبایی

سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور ستاره طباطبایی