آکاایران: پانیذ برزعلی بازیگر با استعداد ایرانی که بیشترین درخشش و فعالیت اش در زمینه تاتر است, متولد سال 1372 میباشد . او از جمعه بازیگران توانمندی است که کاملا بر حوزه فعالیت هنری خود مترکز است و در دنیای مجازی و حواشی مربوط به دنیای بازیگران وارد نمیشود.متاسفانه از زندگی شخصی خانم برزعلی اطلاعات زیادی در اختیاری نیست با این حال در این مقاله سعی کرده ایم , یک بیوگرافی تقریبا کامل از این بازیگر با استعداد کشور عزیزمان تهیه کنیم که در ادامه میتوانید آن را مطالعه کنید. با آکاایران همراه باشید.

زندگینامه پانیذ برزعلی

پانیذ برزعلی متولد سال 1372 است و در حال حاضر در دانشگاه تحصیل می کند. پانیذ برزعلی در یک خانواده کم جمعیت زندگی می‌کند.پانیذ برزعلی یکی از هنرمندان پرسابقه و توانای تئاتر بوده که کارنامه درخشانی را در عرصه تئاتر دارد و چندین نمایش بسیار مهم و پر بیننده را بازی کرده است.پانیذ برزعلی سالها در زمینه بازیگری در تئاتر فعال بوده و حتی در زمان مدرسه یکی از اعضای ثابت تئاتر مدرسه و دانش آموزی بوده است. او مدتی در خانه کودک شوش کلاس‌هایی برای بچه‌های این منطقه در خصوص بازیگری برگزار کرده است.

پانیذ برزعلی در سریال لحظه گرگ و میش

فیلم شناسی پانیذ برزعلی

اولین تجربه‌ بازیگری پانیذ برزعلی بازی در سریال تعبیر وارونه یک رویا ساخته فریدون جیرانی است. همچنین در سریال لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان نیز بازی کرده است. پانیذ برزعلی در چندین نمایش مهم نیز به ایفای نقش پرداخته است و اکثر آثار وی تئاتری است. منتقدانی که بازی پانیذ را در تعبیر وارونه یک رویا دیده‌اند معتقدند او می‌تواند یکی از پدیده‌های نوظهور عرصه هنر در ایران باشد.

همسر پانیذ برزعلی

پانیذ برزعلی ازدواج نکرده و مجرد است و در شبکه‌های اجتماعی هیچ فعالیتی ندارد و کمتر حاشیه‌های زندگی‌اش را با مردم به اشتراک می‌گذارد.

بیوگرافی پانیذ برزعلی


مصاحبه با پانیذ برزعلی

پانیذ برزعلی با توجه به شغلی که انتخاب کرده همه تلاشش را برای پیشرفت خود می کند و می‌گوید: به زودی از من نقش‌های متفاوت بسیاری خواهید دید. قرار نیست من فقط در تلویزیون باشم اما تلویزیون شروع بسیار خوبی است.

پانیذ تلاش می‌کند زندگی کردن و حس‌ آدمها را بیشتر تجربه کند: من دوست ندارم فاصله‌ای با مردم داشته‌ باشم .خودم خرید می‌کنم بین مردم می‌چرخم. حرف می‌زنم و با دردهای آنها آشنا می‌شوم. یک هنرپیشه باید جامعه شناس و روانشناس هم باشد تا بتواند نقش‌های متفاوتی را بازی کند و موفق شود.او که در نقش حنانه دوست یاسمن یکی از شخصیت‌های اصلی سریال لحظه گرگ و میش را بازی می‌کند تجربه کار با همایون اسعدیان را یکی از بهترین تجربه‌هایش می‌داند و می‌گوید: موفقیتم را مدیون انتخاب‌هایم هستم. کار کردن با آقایان جیرانی و اسعدیان می‌تواند یک استارت فوق‌العاده برای هر بازیگری باشد.
پانیذ برزعلی به مدلینگ علاقه دارد اما آن را شغل خود نمی‌داند و می‌گوید: من به نقاشی، موسیقی و مدلینگ هم علاقه دارم اما هرکدام که باعث شود هنرپیشگی را به عقب بیندازم کنار خواهم گذاشت. 

آدرس پیج اینستاگرام پانیذ برزعلی

 پانیذ برزعلی فعالیتی در فضای مجازی نداشته و صفحه اینستاگرام ندارد