آکاایران: بهرام ابراهیمی در سال ۱۳۳۴ متولد و اکنون ۶۲ ساله است او علاوه بر سینما و تلویزیون در رادیو و تئاتر هم حضور جدی دارد و قبلا کار تدریس هم می کرد. او جزو بازیگران خاص کشورمون می باشد که صدایی مخصوص خودش را دارد و شاید همین صدای او دلیل موفقیت و رشد او در رادیو بوده است.

شروع فعالیت هنری

بهرام ابراهیمی در سال ۱۳۵۲ با بازی در سریال صخره سیاه کار بازیگری را شروع کرد و در سال ۱۳۷۴ با پیشنهاد احمد آقالو در نمایش رادیویی رستم و سهراب به طور رسمی کارش را در رادیو آغاز کرد و تا به امروز در فیلم ها و سریال های زیادی ایفای نقش کرده است همچنین در رادیو هم در برنامه های زیادی را اجرا کرده است. او هم اکنون در سریال محکومین شبکه یک سیما مشغول به کار است.

بهرام ابراهیمی بازيگر

تدریس کردن

من سال ها قبل تدریس می کردم ولی الان راستش از تدریس فراری هستم حتی چند وقت پیش باشگاه خبرنگاران جوان به من پیشنهاد کرد که برای هنرجویان دوره های بازیگری بگذارم ولی قبول نکردم چون احساس میکنم هنرجویان به آن صورت که باید وقت و انرژی بگذارند نمیزارند و برای همین من حوصله ندارم با چنین هنرجویانی کار کنم. احساس میکنم اصلا تمرکز ندارند.

بهرام ابراهیمی در رابطه با استعداد و هنر بازیگری این چنین می‌گوید که من برای نقش هایم انرژی و وقت می‌گذارم و هیچ وقت تحت تاثیر کاراکتری که به من داده میشود واقع نمی گردم بلکه همه تلاشم بر این است که کارم را به نحو احسن انجام بدهم واز آن لذت ببرم ودر این راه موفق شوم.

بهرام ابراهیمی کنسرت

گویندگی در رادیو و تدریس در دانشگاه

به دلیل صدای رسا و خواصش در رادیو هم از مدت‌ها قبل فعالیت داشته و در این زمینه به رشد و پیشرفت هایی دست یافته است و در این باره می گوید من کار در رادیو را بیشتر از رسانه تلویزیونی می پسندند زیرا در آنجا صمیمیت هایی که بین هم گروه‌ها و همکاران هست وصل ناپذیر است.

از جنجالی ترین مجموعه هایی که در آن حضور یافته و خوبی توانسته در آن نقش خود را ایفا نماید محکومین نام داشته است.

مدتی را هم در کار تدریس فعالیت داشت و به هنرجویان در زمینه بازیگری آموزش هایی را می داد اما به گفته خودش دیگر حال و حوصله دست دادن به هنرجویانی که وقت و انرژی برای فراگیری تجربیات خود نمی گذارند را نداشته وتمرکزی در این امر ندارند به همین علت کار تدریس را کنار میگذارد.

بازیگری در سینما:


- هزارپا (۱۳۹۷)
- صله سحر (۱۳۹۴)
- تا آمدن احمد (۱۳۹۳)
- یک مرد، یک شهر (۱۳۸۶)
- زاگرس (۱۳۸۴)
- مارمولک (۱۳۸۲)
- مرد بارانی (۱۳۷۸)
- کوچه و موزه (۱۳۷۳)
- ایلیا، نقاش جوان (۱۳۷۰)


بازیگری در تلویزیون:

- گشت پلیس

- همه چیز آنجاست
- سارق روح (مجموعه تلویزیونی)
- محکومین (مجموعه تلویزیونی ۱۳۹۶)
- هشت و نیم دقیقه
- دوردست‌ها
- چرخ فلک (مجموعه تلویزیونی)
- زاویه هفتم
- ساختمان ۸۵
- گارد ساحلی (مجموعه تلویزیونی)
- بی‌گناهان (مجموعه تلویزیونی)
- ما چند نفر (مجموعه تلویزیونی)
- دستی بر آتش
- ضلع ششم
- حماسه ایثار
- همه بچه‌های من
- یادآوری

 

 عکس های بهرام ابراهیمی:

بهرام ابراهیمی بازیگر

بازی بهرام ابراهیمی در سریال همه چیز آنجاست

بیوگرافی کامل بهرام ابراهیمی

عکس های بهرام ابراهیمی

عکس های بهرام ابراهیمی

تصاویر بهرام ابراهیمی

زندگینامه بهرام ابراهیمی

عکسهای بهرام ابراهیمی