آکاایران:سریال ممنوعه از سریال های پرطرفدار نمایش خانگی است که به دلیل حضور بازیگران جوان مخاطبان بیشتری پیدا کرده است. یکی از چهره های جوانی که در سریال ممنوعه ایفای نقش کرده است ، محمد امین بازیگر نقش مهران در این سریال است. محمد امین بازیگر ایرانی که با بازی کردن در سریال شبکه خانگی ممنوعه به یک چهره تبدیل شده است و توانسته توجه مخاطبین را به خود جلب نماید.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, بیوگرافی کوتاه و عکس های جدید از محمد امین بازیگر سریال ممنوعه را گردآوری کرده ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

محمد امین بازیگری که در سریال ممنوعه در نقش مهران به ایفای نقش پرداخت 27 دی ماه متولد شد و اولین بار در فیلم دموکراسی تو روز روشن جلوی دوربین رفت.وی پیش از بازی در سریال ممنوعه در سریال رخصت به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی در نقش ناصر جلوی دوربین رفت که سال 93 از شبکه سه سیما پخش شد .

محمد امین نقش مهران

تله فیلم اولین تکیه گاه ، مرواریدهای خلیج فارس ، بدرود بغداد و ... از دیگر کارهای محمد امین بازیگر سریال ممنوعه است.

محمد نقش مهران

محمد امین در سریال ممنوعه با بازیگرانی چون نیکی کریمی، میلاد کی مرام، امیر جعفری، هادی حجازی فر، بهاره افشاری، لیلا زارع، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، علی استادی، فاطمه گودرزی، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، خاطره اسدی، نیما شعبانژاد، مصطفی قدیری، شهرام قائدی، مجید مظفری، نسرین نکیسا، شیوا خسرو مهر، سوگل خالقی، نیلوفر رجائی فر و شیدا یوسفی همبازی بود.

زندگی نامه محمد امین

محمد امین و خواهرش، نرجس امام قلی نژاد

محمد امین اسدی

تیپ محمد امین بازیگر سریال ممنوعه

محمد امین بازیگر

عکس جدید محمد امین بازیگر سینما و تلویزیون

محمد امین کریم پور

عکس جدید محمد امین در اینستاگرام

محمد امینی

محمد امین بازیگر ممنوعه و خواهرش

محمد امین

عکسی از تولد محمد امین

محمد امین کریم پور بیوگرافی

عکس اینستاگرامی و جدید محمد امین

محمد امین رسول زاده

محمد امین در صفحه اینستاگرامش چندین عکس از خواهرش را به اشتراک گذاشته است. طبق عکس های منتشر شده نرجس امام قلی نژاد عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان خواهر آقای بازیگر است.

محمد امین ممنوعه

عکسی از محمد امین در سریال ممنوعه

محمد امین غلامیاری

عکسهای جدید محمد امین