آکاایران: سید مصطفی قدیری بازیگر جدید و نوظهور سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سید مصطفی قدیری می‌توان به بازیگری در سریال ممنوعه، سریال رهایی و فیلم امیر اشاره کرد. مصطفی قدیری فعالیت هنریش را در سال 1380 شروع کرد وی در آن زمان هنرجو در رشته تئاتر بود و اولین نقشش را در سریال تلویزیونی جستجو بازی کرد. استاد وی مرحوم بدری طالعی بوده است.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, زندگی نامه مختصری از زندگی مصطفی قدیری آماده کرده ایم که در ادامه مطلب میتوانید مطالعه کنید.

Related image

بیوگرافی کوتاه از مصطفی قدیری

مصطفی قدیری 19 دی 1362 در رشت متولد شد و برای اولین بار با سریال شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد دیده شد و بعد از آن در سریال رهایی جلوی دوربین رفت و با بازی در فیلم سینمایی امیر ساخته نیما اقلیما در میان مخاطبان سینما شناخته شد.

مصطفی قدیری صوفی

سید مصطفی قدیری نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۹۵ در سریال رهایی به کارگردانی مسعود تکاور بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ممنوعه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سید مصطفی قدیری محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون دانیال حکیمی، میترا حجار، سام قریبیان و شاهد احمدلو توانایی‌های بازیگریش را ارتقا بخشید.

Image result for ‫مصطفی قدیری در سریال ممنوعه‬‎

سید مصطفی قدیری سال ۱۳۹۶ سریال ممنوعه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی سید مصطفی قدیری بازی در سریال ممنوعه بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری سید مصطفی قدیری را باید مدیون اعتماد امیر پورکیان باشیم. چرا که اگر امیر پورکیان به عنوان کارگردان به سید مصطفی قدیری برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید سید مصطفی قدیری مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود. از سید مصطفی قدیری نقل قول شده است که برای بازی خود در سریال ممنوعه و همکاریش با امیر پورکیان به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. سید مصطفی قدیری توانست با بازی در سریال ممنوعه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران نظیر امیر جعفری، هادی حجازی‌فر، نیکی کریمی و پژمان بازغی توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

 

عکس های مصطفی قدیری بازیگر ممنوعه

مصطفی قدیری و همسرش

Image result for ‫مصطفی قدیری در سریال ممنوعه‬‎

تیپ ممنوعه ای مصطفی قدیری

مصطفی قدیری در ممنوعه

مصطفی قدیری همبازی میلاد کی مرام در ممنوعه

مصطفی قدیری مدرس

عکس جدید مصطفی قدیری

مصطفی قدیری بازیگر

میلاد کی مرام و مصطفی قدیری در فیلم امیر

مصطفی قدیری

عکس اینستاگرامی مصطفی قدیری

بیوگرافی سید مصطفی قدیری

مصطفی قدیری و برادرش مرتضی

بیوگرافی مصطفی قدیری بازیگر

مصطفی قدیری با تیپ سریال ممنوعه

بیوگرافی مصطفی قدیری

عکس مصطفی قدیری در یک مراسم