آکاایران: مجموعه: دنیای بازیگران

آکاایران: بیوگرافی المیرا دهقان + جدیدترین عکس های اینستاگرامی اش

عکس های المیرا دهقان

 

المیرا دهقان بایگر تئاتر و تلویزیون متولد سال 1373 است. نخستین سریالی که در آن ایفای نقش کرد سریال همه چیز آنجاست شهرام شاه حسینی بود.

بیوگرافی المیرا دهقان:
المیرا دهقان بایگر تئاتر و تلویزیون متولد سال 1373 است.
المیرا دهقانی دارای مدرک فوق لیسانس صنایع غذایی است و بازیگری را در شیراز زیر نظر سیامک کمالی شروع کرده است. او بعد از چند اجرای تئاتر در شیراز به تهران آمد و با کارگردانانی چون امیرضا کوهستانی، محمد یعقوبی و همایون غنی زاده همکاری کرد. المیرا دهقانی در خانواده 5 نفره زندگی می کند و علاوه بر پدر و مادر دو خواهر هم دارد. رابطه صمیمی او با اعضای خانواده اش از عکس هایی که این هنرپیشه جوان منتشر کرده کاملا مشهود است.

 

 تصاویر المیرا دهقان

تصاویر المیرا دهقان


اولین سریالی که المیرا دهقاننی در ان نقش افرینی کرد سریال همه چیز انجاست، به کارگردانی شهرام شاه حسینی بود. المیرا دهقاننی همچنین در سریال هشت و نیم دقیقه، شهرام شاه حسینی بازی کرده است. در سریال هشت و نیم دقیقه وی ایفاگر نقش مریم مادر احسان (سام درخشانی)  است. المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه در نقش یک زن پیر و مبتلا به بیماری جذام ظاهر شد.

 

 عکس های المیرا دهقان


المیرا دهقانی در گفت و گو در مورد جریان انتشار این تصویر چنین توضیح داد: «آقای شاه حسینی چندان تمایلی نداشتند عکسی از من با گریم، پیش از نمایش بخش های مربوط به بازی ام در سریال منتشر شود و با اینکه هیچ گاه دلیل این موضوع را از او نخواستم، اما به نظرم هدف ایشان آن بود که انتشار تصویر من با گریم ذهنیت مخاطب را بهم نریزید.»
او ادامه داد: «من در این سریال در نقش زنی جذامی و مسن تر از خودم بازی کرده بودم. تصور می کنم آقای شاه حسینی نمی خواستند با انتشار عکس من قبل از پخش سریال برای مخاطب ذهنیت ساخته شود و اختلاف سنی خود من و نقش روشن شود تا به این ترتیب در تاثیرگذاری و باروپذیری نقش خدشه ای وارد نشود.»
المیرا دهقانی گفت: «اما نمی دانم به چه ترتیب بود که عکس من با گریم در فضای مجازی انتشار یافت کرد. نکته در اینجا بود که حتی اسم من به عنوان صاحب عکس هم مطرح نشد و عکس به اسم بازیگر دیگری که اغلب خانم مهناز افشار نامیده شد در فضای مجازی منتشر شد. من این مساله را ناشی از شیطنت های فضای مجازی می دانم.»

 

المیرا دهقانی همچنین در سریال پرستاران ایفای نقش کرده است.

 

 بیوگرافی المیرا دهقان

عکس نوین المیرا دهقان


المیرا دهقانی از سوی برندهای مطرح برای مدلینگ هم پیشنهاداتی داشته است ولی قبول نکرده است. او این کار را برای بازیگری تئاتر مضر می داند.
المیرا بیشتر وقت خود را صرف خواندن کتاب می کند و می گوید این کتاب خواندن است که کمک می کند او بتواند هنرپیشه بهتری شود و راحت تر شخصیت ها را درک کند.
ورزش کردن و داشتن هیکلی روی فرم هم از اولویت های اوست. بازیگری تائتر باعث شده تا المیرا به داشتن بدنی منعطف و روی فرم عادت کند. تغذیه گیاهی و ورزش جزئی جدا نشدنی از زندگی المیرا است.
المیرا در مصاحبه ای گفته بود فعلا قصد ازدواج ندارد و تمرکزش روی درس و کار است و پیشرفت در هنرپیشگی و طی کردن پله های ترقی در این کار برایش مهمترین اولویت زندگی اش است.

 

 المیرا دهقان

بازی المیرا دهقان در سریال گرگ و میش

 

 خانواده المیرا دهقان

پدر و مادر المیرا دهقان

 

 پدر المیرا دهقان

بازی المیرا دهقان در تئاتر

 

 بازی المیرا دهقان

تصاویر نوین از المیرا دهقان

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 

 

.

منبع : beytoote.com