آکاایران: بیوگرافی محمدرضا گلزار

آکاایران: همه چیز در مورد زندگی شخصی محمدرضا گلزار و ماجرای معلم شدنش

معرفی کوتاه محمدرضا گلزار
نام اصلی محمدرضا
نام خانوادگی گلزار
تاریخ تولد ۱۳۵۶/۱/۱
محل تولد تهران
تحصیلات مهندسی مکانیک سیالات

همه چیز در مورد زندگی شخصی محمدرضا گلزار و ماجرای معلم شدنشهمه چیز در مورد زندگی شخصی محمدرضا گلزار و ماجرای معلم شدنش

محمدرضا گلزار در کنار مادرش

بیوگرافی و زندگینامه

برادر بزرگترش علیرضا مهندس عمران است ، خواهر بزرگترش آتوسا مترجم زبان آلمانی است ، برادر کوچکترش بردیا مترجم زبان انگلیسی است. تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک سیالات در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب به پایان رسانده است.

جالب است بدانید که مدت زیادی والیبال را به صورت حرفه ای دنبال کرده است. محمدرضا گلزار والیبال را از دوران دبیرستان شروع کرد و فعالیت حرفه ای خود را با بازی در باشگاه هایی مثل پاس ، دیهیم ، پارس خودرو و … ادامه داده است.

بر خلاف تصور عموم که فکر می کنند محمدرضا گلزار ابتدا بازیگری را شروع کرد سپس به سمت فعالیت در حوزه موسیقی رفت ، او فعالیت هنری اش را با نواختن چند ساز مثل گیتار و پیانو شروع کرد و پس از مدتی به گروه آریان پیوست.

اولین تجربه بازیگری اش که باعث شهرتش شد ، بازی در فیلم سام و نرگس بود. در سال ۱۳۷۹ در یکی از شهرهای شمالی به صورت اتفاقی با ایرج قادری روبرو شد و همین دیدار باعث شد که ایرج قادری او را برای بازی در فیلم سام و نرگس انتخاب کند.

همه چیز در مورد زندگی شخصی محمدرضا گلزار و ماجرای معلم شدنشهمه چیز در مورد زندگی شخصی محمدرضا گلزار و ماجرای معلم شدنش

محمدرضا گلزار به همراه برادرانش

تدریس در دوران دانشگاه

شاید خیلی ها این موضوع را ندانند که محمدرضا گلزار بچه درس خوان و همیشه شاگرد اول کلاس بوده است. او در کنکور رتبه پنجم را به دست آورده است. خانواده اش هم تمایل زیادی داشته اند که او در رشته پزشکی شرکت کند و پزشک شود.

یکی از آمارهای جالب او در کنکور این است که توانسته است درس های عربی و معارف را ۱۰۰ بزند. پس از اینکه رتبه خوبی در این درس ها به دست آورده است مدتی به عنوان استاد در آموزشگاه های کنکور تدریس کرده است.

.

منبع : hamdore.com