دانیال عبادی (زاده ۱۳۶۱) بازیگر سینمای ایرانی است. او هم اکنون دانشجوی رشته مدیریت اجرایی (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد است.

نام و نام خانوادگی: دانیال عبادی

تاریخ متولد :  ۱۳۶۱

زادگاه و محل تولد : مشهد

تحصیلات: کارشناس ارشد MBA

دانیال عبادی

او در کودکی بسیار شیطنت می کرده و ژیمناستیک و شنا را به صورت حرفه ای دنبال می کرده و عضو تیم ملی نونهالان ژیمناستیک بوده، بعد از آن کاراته کار کرده و به تیم ملی جوانان کاراته راه پیدا کرده. همچنین اتومبیلرانی، موتورسواری، سوارکاری و… را هم به علت علاقه ای که دارد به صورت حرفه ای تجربه کرده است .
کارنامه هنری وی از انجا آغاز شد که علاقه خود را به فیلنمانه نویسی آشکار ساخت به صورت اتفاقی و با معرفی یکی از بازیگران خوش نام وارد عرصه بازیگری شد. وی توسط شهاب حسینی به دکتر محمد هادی کریمی معرفی و پس از تست در فیلم غیرمنتظره به کارگردانی آقای کریمی به سینمای ایران معرفی شد.

دانیال عبادی ستاره ی نو ظهور سینماست که در بدو ورودش همه او را با محمدرضا گلزار مقایسه کردند ولی او خودش معتقد است که دوره ستاره سازی در سینما ایران تمام شده و اجازه همچین اتفاقی به نسل او داده نشده است.او شهرت اش را با بازی در فیلم “غیر منتظره” در کنار شهاب حسینی و هانیه توسلی  تجربه کرد.

پدر دانیال عبادی مشهدی و مادرش اصالتا تهرانی است و هر دو از ورزشکاران حرفه ای هستند. دانیال کودکی پر شیطنتی را پشت سر گذاشته و ورزش های ژیمناستیک و شنا را به صورت حرفه ای دنبال می کرده است .او عضو تیم ملی نونهالان ژیمناستیک بوده، بعد از آن کاراته را دنبال میکرده و حتی به تیم ملی جوانان کاراته راه پیدا کرده است. همچنین اتومبیلرانی، موتورسواری، سوارکاری و… را هم به علت علاقه ای که دارد به صورت حرفه ای تجربه کرده است.

از آثار سینمایی او میتوان به:

یکی از ما دو نفر 1387

قبرستان غیر انتفاعی 1389

امشب شب مهتابه 1387

کریستال 1387

غیرمنتظره 1385

پایان دوم 1389

کاغذ خروس نشان 1390

کالسکه 1392

متل قو 1391

خانه ای کنار دریا 1391

مجرد 40 ساله 1393

آتش بس 2  1393

اشاره کرد.


با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از دانیال عبادی را مشاهده کنید.

 زندگینامه دانیال عبادی

زندگینامه دانیال عبادی

بیوگرافی دانیال عبادی

زندگینامه دانیال عبادی

تصاویر دانیال عبادی

عکسهای دانیال عبادی

بیوگرافی و عکسهای دانیال عبادی

بیوگرافی دانیال عبادی

عکس و بیوگرافی دانیال عبادی

عکسهای دانیال عبادی

بیوگرافی کامل دانیال عبادی

بیوگرافی دانیال عبادی

عکس دانیال عبادی

زندگینامه دانیال عبادی

دانیال عبادی

عکسهای دانیال عبادی

زندگینامه دانیال عبادی

عکسهای دانیال عبادی