آکاایران: بعد از اتمام پخش سریال دلدادگان شبکه سه سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی را روی آنتن برد. سریال حوالی پاییز با داستان عاشقانه و خانوادگی با بازی بازیگرانی با تجربه و جوان هر شب حوالی ساعت 20:45 دقیقه روی آنتن شبکه سه سیما میرود. جدیدترین عکس های مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در سریال حوالی پاییز را در ادامه این مطلب از چهره های آکاایران مشاهده میکنید.

بیوگرافی مونا کرمی

زاد روز: 18 آذر  1369

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی
تحصیلات: بازیگری
سال های فعالیت: از سن 9 سالگی تا تاکنون
دین: اسلام
مذهب: شیعه
 
مونا کرمی، زاده 18 آذر سال 1369 در رشت، بازیگر می باشد. مونا کرمی بازیگری را از سن 9 سالگی با تئاتر آغاز نمود و در سریال حوالی پاییز در نقش شیوا معروف شد. او اصالتا شمالی است و اهل رشت می باشد. خانواده  مونا کرمی چهار نفره است و او یک برادر  به اسم مجید دارد.

مونا کرمی علاقه زیادی به تماشای فوتبال دارد اما ورزش مورد علاقه‌اش تنیس است. مونا بسیار کتاب خوان است و به ادبیات کلاسیک جهان علاقه‌منداست.

غذای مورد علاقه مونا کرمی ماکارونی است وی آشپزی‌ خودش خوب است. او در کارهایش همیشه مورد حمایت پدرش بوده و خودش در مصاحبه‌ای گفته‌ است اگر پشتوانه حمایت پدر را نداشت ممکن بود نتواند به آرزوهایش برسد.پپپ

Image result for ‫مونا کرمی در حوالی پاییز‬‎

فعالیت هنری مونا کرمی:

مونا کرمی بازیگری را از سن 9 سالگی با تئاتر آغاز نمود. و اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخته سعید آقاخانی در سال 95 در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.
مونا کرمی در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر با بازیگرانی چون امیر غفارمنش ، بابک حمیدیان ، جواد عزتی ، علیرضا خمسه ، حسین محب اهری ، شیلا خداداد و ... همبازی بود.
مونا کرمی در فاصله بین بازی در سریال بیمار استاندارد تا سریال حوالی پاییز در چند نمایش روی صحنه رفت.
سریال حوالی پاییز ساخته حسین نمازی دومین سریال مونا کرمی در تلویزیون است که او در این سریال با رویا تیموریان ، لیلا اوتادی ، حسین مهری ، آن ماری سلامه و ... همبازی است.
تصاویر مونا کرمی:

Image result for ‫بیوگرافی مونا کرمی‬‎

Image result for ‫بیوگرافی مونا کرمی‬‎

Image result for ‫بیوگرافی مونا کرمی‬‎

عکس های مونا کرمی و بابک حمیدیان

Related image

عکس های مونا کرمی و حسین مهری

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی مریم

عکس مونا کرمی و لیلا اوتادی

بیوگرافی بازیگران سریال عاشقان ماه

مونا کرمی و رویا تیموریان

بیوگرافی بازیگران ترکیه

مونا کرمی و جوانه دلشاد

بیوگرافی بازیگران ملکه کی

عکس های جدید مونا کرمی

Related image

پدر و برادر مونا کرمی

بیوگرافی مونا کرمی

مادر و برادر مونا کرمی

زندگینامه مونا کرمی