بابک جهانبخش (با نام شناسنامه ای علی جهانبخش زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم آلمان) بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران است.

تصاویر بابک جهانبخش

و از 5 سالگی نوازندگی پیانو را زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بخوم آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و پس از بازگشت به ایران علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد . پدر یکی از دوستان او استاد مسعود میردامادی صدای او را شنید و با تایید استعداد و صدای بابک جهانبخش بهترین مشوق او شد و این باعث شد تا بابک جهانبخش شروع خیلی حرفه ای را آغاز کند و دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال 76 مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد که در آن زمان با تایید محمد علی معلم همراه بود و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود ، در اوایل ، موسیقی بابک جهانبخش سبک پاپ سنتی را دنبال می کرد اما به پیشنهاد یکی از اساتید موسیقی تغییر سبک پاپ سنتی به پاپ را به او دادند و با پذیرش این پیشنهاد باعث شد تا چند سالی وقفه در فعالیتهای او بیفتد اما در این مدت او به آموزش و فراگیری دیگر دوره های موسیقی پرداخت و سرانجام در سال 82 تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال 84  در سن ۲۰ سالگی بعد از مدتی وقفه تصمیم گرفت مجموعه ای تحت عنوان چی شده؟ را جمع آوری کند. او آلبوم چی شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد

بابک جهانبخش در رزومه کاری خود اجرای چند تک آهنگ مناسبتی را نیز داردکه آنها در آلبوم هایی با نام هشت ، خاص و ...... ارائه شده است همچنین او چندین تیتراژ تلویزیونی و سینمایی را نیز اجرا کرده است .

او با برگزاری کنسرت های فراوانی در ایران و خارج از کشور تجربه بسیار خوبی در زمینه اجرای زنده دارد .
بابک جهانبخش هم اکنون در حال تهیه و انتشار آلبوم پنجم خود با نام من و بارون است که این آلبوم ، آلبوم متفاوتی از او خواهد بود ، این آلبوم به تهیه کنندگی محمد رضا خانزاده مدیر برنامه خود و مدیر عامل شرکت اکسیر نوین در حال تهیه می باشد .

آثار بابک جهانبخش:

آلبوم ها:

آلبوم باغ بلور

آلبوم چی شده

آلبوم احساس

آلبوم بی نام

آلبوم زندگی من

آلبوم من و بارون

آلبوم اکسیژن

آلبوم مدار بی قراری

با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از بابک جهانبخش را مشاهده کنید.

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش

عکس بابک جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش و همسرش

 

بابک جهانبخش

تصاویر بابک جهانبخش

بابک جهانبخش بیوگرافی

بیوگرافی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش و فرزندش

بیوگرافی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش و همسرش

بابک جهانبخش

عکس و بیوگرافی بابک جهانبخش

جهانبخش و همسر و فرزندش

زندگینامه بابک جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش

عکسهای بابک جهانبخش

بابک جهانبخش و فرزندش

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش

تصاویر بابک جهانبخش

بیوگرافی بابک جهانبخش

عکس بابک جهانبخش