آکاایران: خانم مسعودیان در فیلم فروشنده اصغر فرهادی و سریال لحظه گرگ و میش به عنوان بازیگر حضور داشته است.همچنین وی در نمايش ديوارها به کارگرداني مارال بهروز، کاري از گروه نمايشي آويد بازی کرده است.مهرنوش مسعودیان اولین تجربه‌کاری‌اش با اصغر فرهادی در فیلم فروشنده بود و در واقع اصغر فرهادی او را به سینمای ایران معرفی کرد.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, به بیوگرافی و زندگی نامه مهرنوش مسعودیان میپردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

زندگینامه مهرنوش مسعودیان

پیشه: بازیگر
سال‌های فعالیت: ۱۳۹۰ تاکنون

وضعبت تاهل: مجرد 

مهرنوش مسعودیان ساکن شهر تهران است. وی بازیگری را با بازی در نقش کوتاهی در فصل دوم سریال شهرزاد و فیلم سینمایی فروشنده آغاز کرد. همچنین وی در تئاتر دیوارها هتل کوهستانی بازی کرده‌است.

زندگی مهرنوش مسعودیان

هرچند مهرنوش مسعودیان نقش کوتاهی در فیلم فروشنده داشت اما خوش درخشید و بازی در کنار شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بهترین تجربه کاری او را رقم زد. این هنرپیشه تازه وارد، بعد از بازی در فیلم فروشنده پیشنهادات کاری زیادی داشت اما او در انتخابهایش بسیار دقیق است و می‌خواهد به درستی قدم بردارد به همین خاطر هم بسیار سخت نقش قبول می‌کند.

زندگی مسعودیان


مهرنوش مسعودیان دانشجوی رشته بازیگری است اما به مدرک دانشگاهی بسنده نکرده و دوره‌های مختلف را تجربه کرده‌است.مهرنوش مسعودیان علاقه زیادی به ادبیات و رمان دارد و روزهای فراغتش را با کتابخوانی پر می‌کند. او از جمله بازیگرانی است که در زمینه حقوق حیوانات فعالیت دارد. مهرنوش معتقد است ما زمانی می‌توانیم جامعه‌ای عاری از خشونت داشته باشیم که حقوق حیوانات را محترم بشماریم.

مهرنوش مسعودیان و مادرش 

فیلم شناسی مهرنوش مسعودیان

او می‌گوید:
برای من فقط بازی و شهرت مهم نیست اولین نکته ای که برای من خیلی مهم است، و در انتخاب کارهایم به آن توجه می کنم کارگردان و فیلم‌نامه است.کار کردن با اصغرفرهادی و همایون اسعدیان برایم تجربه‌ای بسیار بسیار آموزنده بود و دوست دارم مدام تکرار شود.مهرنوش به سبک هنرپیشه‌های جدید دختری است که کمتر آرایش می‌کند و جذابیت ظاهری‌اش را با لباسهای رنگی حفظ می‌کند.او می‌گوید: ما زنها باید یاد بگیریم زیبایی خدادادی خود را حفظ کنیم و از آن لذت ببریم.آرایش کردن زیاد هیچ وقت باعث زیبایی ما نمی‌شود و من هم آرایش زیاد را دوست ندارم. 

بیوگرافی مهرنوش مسعودیان
 

فیلم شناسی مهرنوش مسعودیان


تئاتر
- دیوارها
- هتل کوهستانی

Image result for ‫مهرنوش مسعودیان‬‎

مجموعه تلویزیونی
-لحظه گرگ و میش


فیلم های سینمایی
- فروشنده_(فیلم_۱۳۹۴)