نقطه سرخط

سریال طنز نقطه سر خط

مجموعه طنز "نقطه سر خط" به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام از 29 بهمن ماه از شبکه سه سیما پخش می شود.

قصه مجموعه نقطه سرخط

داستان این مجموعه "نقطه سرخط" را مصطفی کیایی و سعید جلالی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای برای گروه فیلم و سریال شبکه سه به نگارش درآورده اند.

قصه  سریال "نقطه سرخط"  روایتگر زندگی "صمد قیصری" کارمند یکی از ادارات است که به همراه همسر و دو دختر و یک پسر که همگی در سن ازدواج و دانشجو هستند در خانه ای استیجاری زندگی می کنند.

 داستان مجموعه نقطه سرخط

نقطه سرخط


بازیگران مجموعه طنز نقطه سرخط


در این مجموعه ( نقطه سرخط ) بازیگرانی از جمله حمید لولایی، علی صادقی، مرجانه گلچین، مریم سعادت، غلامرضا نیکخواه، افسانه ناصری، اشکان اشتیاق، مونا بیگی، بهشاد شریفیان، اکبر وارث، کریم قربانی، مهدیه تقی پور، فرزاد حاتمیان، اصغر حیدری و فتح اله طاهری نقش آفرینی می کنند.

مجموعه  نقطه سرخط از روز شنبه ۲۹ بهمن ماه هر روز به جز پنجشنبه و جمعه، ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود و ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز بعد نیز تکرار آن روی آنتن می رود.

آهنگساز مجموعه نقطه سر خط


مجید اخشابی آهنگساز و حسین یاروی تدوینگر مجموعه  نقطه سر خط هستند و حسن زارع تصویربردار، مرتضی اصلان زاده صدابردار، قاسم ترکاشوند طراح صحنه و لباس، مهراعظم شیرازی طراح گریم با آن همکاری دارند.

شاپور دلدار مدیر تولید مجموعه طنز نقطه سرخط است.

تصاویر سریال نقطه سر خط

 کارگردان نقطه سرخط

نقطه سرخط

 تهیه کننده نقطه سرخط

نقطه سرخط

 بازیگران نقطه سرخط

نقطه سرخط

 بازیگران مجموعه نقطه سرخط

نقطه سرخط

 مجموعه طنز نقطه سرخط

نقطه سرخط

 مجموعه نقطه سرخط

نقطه سرخط

 سریال طنز نقطه سرخط

نقطه سرخط