تصاویر سریال دختری به نام آهو

سریال دختری به نام آهو

قدرت الله صلح میرزایی کارگردان سریال نوروزی "دختری به نام آهو" گفت : این سریال یک طنز اجتماعی هدفمند و ارزشی است که می کوشد در کنار روایت داستانش پیام های اخلاقی و دینی هم به مخاطب بدهد.

کارگردان سریال نوروزی " دختری به نام آهو" تاکید کرد: علاوه بر پیام اخلاقی و انسانی که در  سریال دختری به نام آهو لحاظ شده است ، سعی کرده ایم در این مجموعه (دختری به نام آهو) لحظاتی شاد و مفرح را در روزهای عید به شهروندان هدیه دهیم .

 دانلود آهنگی سریال دختری به نام آهو

 

سریال دختری به نام آهو

داستان سریال دختری به نام آهو

داستان سریال «دختری به نام آهو» درباره مردی به نام آقا مرتضی حشمت است که چهار پسرش ازدواج کرده اند و تمام آنها صاحب پسر شده اند.

آقا مرتضی که خیلی دوست دارد نوه دختری داشته باشد به تکاپو می افتد تا مقدمات ازدواج پسر پنجمش را که به تازگی از سربازی آمده است، مهیا کند. اما آماده کردن چنین مقدماتی آنقدرها هم که او فکر می کند کار ساده ای نیست.

علاقه او به داشتن نوه دختری باعث بروز ماجراهای بسیاری در خانواده چهار پسرش می شود. با وجود اتفاقاتی که می افتد آقا مرتضی همچنان در تلاش است که پسر آخرش را با هر تمهیدی پای سفره عقد بنشاند. چیزی که دیگران به آن واکنش نشان می دهند.

بازیگران سریال دختری به نام آهو

بهزاد فراهانی بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون در این سریال در نقش آقامرتضی حشمت ظاهر شده و سیروس گرجستانی هم ایفاگر نقش دوست او یعنی کمالی خواهد بود.

مریم امیرجلالی هم در نقش همسر آقامرتضی دیده خواهد شد. همچنین میرطاهر مظلومی، مجید یاسر، شهرام عبدلی و مهدی امینی خواه در نقش چهار پسر آقا مرتضی نقش آفرینی می کنند و پندار اکبری هم در نقش پسر آخر آقامرتضی هنرنمایی کرده است.

 کارگردان دختری به نام آهو

تصاویر سریال دختری به نام آهو

شهره لرستانی، فلور نظری، آزاده ریاضی، مریم سلطانی، یلدا قشقایی و آزیتا ترکاشوند بازیگران دیگری هستند که در این اثر در نقش های مختلف ظاهر خواهند شد.

سریال دختری به نام آهو به تهیه کنندگی علیرضا داوری و محمدحسین قره تپه در 13 قسمت 40 دقیقه ای آماده می شود.

فیلمنامه سریال (دختری به نام آهو)  را هادی کریمی نوشته است.

در ساخت سریال  دختری به نام آهو فرهاد محمودی (مدیر تصویربرداری) ،حمیدرضا اسلامی (مدیر صدابرداری) ، حامد صلح میرزایی (دستیار اول کارگردان) ، آذر کتابی (طراح صحنه) ، حسین یزدی (طراح گریم) ، فرشته آلوسی (طراح لباس و مهدی توسلی (عکاس) همکاری می کنند

 فیلم دختری به نام آهو

تصاویر سریال دختری به نام آهو

 سریال نوروزی دختری به نام آهو

 

تصاویر سریال دختری به نام آهو

 

 


 سریال دختری به نام آهو

 

تصاویر سریال دختری به نام آهو

 

 

 

 تهیه کننده دختری به نام آهو

 

تصاویر سریال دختری به نام آهو